ul. Osiedle 76
86-005 Ciele
woj. kujawsko-pomorskie

882 058 666
510 140 537

Plan lekcji

Plan lekcji i zajęć dodatkowych klasy Ia w roku szkolnym 2018/2019

Lp.GodzinyprzerwyPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
1 8:30-9:15 5 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
2 9:20-10:05 20 Edukacja wczesnoszkolna Angielski
3 10:25-11:10 10 Edukacja informatyczna Język niemiecki Edukacja wczesnoszkolna Język angielski
4 11:20-12:05 10 Edukacja wczesnoszkolna WF Edukacja wczesnoszkolna Angielski
5 12:15-13:00 30 Klubik ucznia Język angielski WF/basen Edukacja wczesnoszkolna
6 13:30-14:15 10 Język angielski Religia
7 14:25-15:10 5 Angielski Język niemiecki Edukacja plastyczna Religia
8 15:15-16:00 5 Dogoterapia/ Hiszpański Angielski Angielski Kodowanie Edukacja muzyczna
9 16:05-17:00 5 Zespół muzyczny/Tenis Plastyka z całego świata/Zuchy Szachy/ Sensoplastyka Plastyka z całego świata/Zuchy/ Sztuki Walki Tenis/ Robotyka*

*zajęcia dodatkowo płatne


Plan lekcji i zajęć dodatkowych klasy IIa w roku szkolnym 2018/2019

Lp.GodzinyprzerwyPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
1 8:30-9:15 5 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Język niemiecki Edukacja wczesnoszkolna Język angielski
2 9:20-10:05 20 Język angielski Angielski
3 10:25-11:10 10 Edukacja plastyczna Edukacja wczesnoszkolna Angielski Edukacja wczesnoszkolna
4 11:20-12:05 10 Edukacja wczesnoszkolna Język angielski
5 12:15-13:00 30 Język angielski Angielski WF/basen
6 13:30-14:15 10 Angielski Angielski Edukacja muzyczna
7 14:25-15:10 5 Religia Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Klubik ucznia-Kodowanie Edukacja informatyczna
8 15:15-16:00 5 Dogoterapia/ Hiszpański Język niemiecki Szachy/ Robotyka* Religia WF
9 16:05-17:00 5 Zespół muzyczny/Tenis Plastyka z całego świata/Zuchy Sensoplastyka Plastyka z całego świata/Zuchy/ Sztuki Walki Tenis

*zajęcia dodatkowo płatne


Plan lekcji i zajęć dodatkowych klasy IIIa w roku szkolnym 2018/2019

Lp.GodzinyprzerwyPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
1 8:30-9:15 5 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Angielski Angielski
2 9:20-10:05 20 Edukacja informatyczna Język angielski Język angielski
3 10:25-11:10 10 Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
4 11:20-12:05 10 Angielski Język niemiecki Edukacja muzyczna
5 12:15-13:00 30 Edukacja plastyczna Język niemiecki Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
6 13:30-14:15 10 Edukacja wczesnoszkolna Język angielski WF/ basen
7 14:25-15:10 5 Angielski Angielski WF
8 15:15-16:00 5 Religia Religia Matematyka na wesoło Zuchy/Sztuki Walki Klubik ucznia
9 16:05-17:00 5 Zespół muzyczny/Tenis/ Hiszpański Plastyka z całego świata/Zuchy Szachy/ Sensoplastyka/ Robotyka* Kodowanie Tenis

*zajęcia dodatkowo płatne


Plan lekcji i zajęć dodatkowych klasy IV a w roku szkolnym 2018/2019

Lp.GodzinyprzerwyPONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
1 8:30-9:15 5 Język polski Język polski Matematyka      Język polski Matematyka
2 9:20-10:05 20 Język polski Język polski Język niemiecki Język polski Matematyka
3 10:25-11:10 10 Język hiszpański Przyroda Historia Język hiszpański Angielski
4 11:20-12:05 10 Język angielski Przyroda Język angielski Angielski Język angielski
5 12:15-13:00 30 Angielski Angielski Język angielski Język angielski Muzyka
6 13:30-14:15 10 Religia Klub podróżnika Angielski           WF/basen Plastyka
7 14:25-15:10 5 WF Religia Język niemiecki Technika
8 15:15-16:00 5 Matematyka Szachy Zuchy/Sztuki Walki Informatyka
9 16:05-17:00 5 Zespół muzyczny/Tenis

Matematyka na wesoło/Plastyka z całego świata Sensoplastyka Plastyka z całego świata  Tenis/Robotyka*

*zajęcia dodatkowo płatne

Partnerzy