Zestaw programów nauczania w klasie I - IV w Niepublicznej Szkole Podstawowej „4 Pory Roku” w Cielu na rok szkolny 2018/2019.

Klasa I

• Nauczanie zintegrowane „Gra w kolory”,
    Barbara Mazur, Beata Sokołowska,Katarzyna Zagórska, Grupa MAC Edukacja wydawnictwo JUKA:

• podręcznik,
    • ćwiczenia,
    • ćwiczenia edukacja matematyczna.
  • Nauczanie zintegrowane zeszyt ćwiczeń do kaligrafii Grupa MAC Edukacja wydawnictwo JUKA.

Wonderful World 1", podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Our World 1", podręcznik z płytą multirom i zeszyt ćwiczeń z Audio CD

• Język niemiecki

„Ich und Du”, podręcznik i ćwiczenia, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, wydawnictwo PWN.

• Religia

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa", podręcznik i karty pracy, red. ks.prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak,

wydawnitwo Świętego Wojciecha.

Klasa II

• Nauczanie zintegrowane „Gra w kolory”,

• podręcznik,
    • ćwiczenia,

Wonderful World 2", podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Our World 2", podręcznik z płytą multirom i zeszyt ćwiczeń z Audio CD

• Religia

Kochamy Pana Jezusa",podręcznik i karty pracy, red. ks.prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak, wydawnictwo Świętego Wojciecha.

Klasa III

• Nauczanie zintegrowane „Elementarz XXI wieku”,
    Ewa Hryszkiewicz, Barbara Stępień, wydawnictwo Nowa Era:

• materiały edukacyjne (podręcznik),
    • ćwiczenia edukacja polonistyczna, przyrodnicza i społeczna,

Wonderful World 3", podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Our World 3", podręcznik z płytą multirom i zeszyt ćwiczeń z Audio CD

• Religia
    Przyjmujemy Pana Jezusa", podręcznik i karty pracy, red. ks.prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak, wydawnictwo Świętego Wojciecha.

Klasa IV

• Język polski

Między nami 4", podręcznik i ćwiczenia, Agnieszka Łuczak i Anna Murdzek, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

• Matematyka

„Matematyka z plusem 4", podręcznik i zeszyty ćwiczeń: liczby naturalne, geometria i ułamki, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Wonderful World 4", podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Our World 4", podręcznik z płytą multirom i zeszyt ćwiczeń z Audio CD

• Przyroda

„Przyroda 4", podręcznik, Ilona Żeber-Dzikowska, Bożena Wójtowicz, Magdalena Kosacka, wydawnictwo MAC Edukacja

"Tajemnice przyrody 4", zeszyt ćwiczeń, Jolanta Golanko, Urszula Moździerz, Joanna Stawarz, Iwona Wróbel, wydawnictwo Nowa Era

• Historia

„Historia 4", podręcznik i zeszyt ćwiczeń, Tomasz Małkowski, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

• Muzyka

Muzyka 4", podręcznik, Teresa Wójcik, wydawnictwo MAC Edukacja

• Technika

„Technika 4", podręcznik, Małgorzata Czuj, wydawnictwo MAC Edukacja

• Plastyka

„Plastyka 4", podręcznik, Wojciech Sygut, Marzena Kwiecień, wydawnictwo MAC Edukacja

• Religia

Jestem chrześcijaninem", podręcznik i karty pracy, red. ks.prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak, wydawnictwo Świętego Wojciecha.