Odyseja Umysłu

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

W dniach 6 - 7 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły brali udział w  33. Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu w Gdyni.  W tym roku uczestniczyła rekordowa ilość drużyn, bo aż 288 z całej Polski. Odyseja Umysłu uczy młodych ludzi kreatywności, tworzenia, nieszablonowego myślenia -  więcej na stronie odyseja.org.

W tym roku do konkursu przystąpiły 3 drużyny w trzech różnych tematach długoterminowych.
Wielkie gratulacje dla drużyny, która brała udział w problemie  "Kino na kółkach" w grupie wiekowej 1 i zajęła III Miejsce tj.
Antonina Lewandowska - klasa IV,
Dagmara Narolska - klasa IV,
Franciszek Wilkowski - klasa IV,
Paweł Dornowski - klasa III,
Maksymilian Szymański - klasa III,
Bruno Hillemann - klasa III,
Leon Zysk - klasa III.
W tym roku po raz pierwszy w występach brała udział drużyna "Juniorów" w występie pt. " Pod osłoną nocy "  nasi najmłodsi uczniowie z klas I i II:
Barbara Wiśniewska, Hanna Przybysz, Leon Witkowski, Julia Piechowicz, Kinga Brzozowska, Filip Greger, Szymon Zieliński.
Natomiast grupa z klasy III, która dała wspaniały występ pt. " Przypał na premierze" na podstawie powieści " Duma i Uprzedzenie"  zajęła 15 miejsce na 25 drużyn w składzie:
Lidia Dornowska, Abbey Holloway, Natalia Głodek, Hanna Ladzińska, Antonina Miklas, Helena Markiewicz, Klara Ruszkiewicz.
Wszystkim Odyseuszom serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy trenerkom p.Beacie Jakubowskiej i p.Małgorzacie Kuch-Jarczewskiej a także rodzicom za pomoc i zaangażowanie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii.